BARLINEK24
Portal Mieszkańców Barlinka i okolic

MIX - Sala weselna - gdzie??

kitaszewski - 2010-09-19, 00:18
Temat postu: Sala weselna - gdzie??
Witam

Szukamy sali weselnej na ok 140 osob w Barlinku/okolicach. Nie mieszkamy w Barlinku ale tu będzie wesele więc mało orientujemy się jak wygląda sprawa sal w mieście.

Reklamowany na stronie hotel Barlinek nie ma dużej sali.
Słyszeliśmy, że niby fajna sala jest w Żukowie?! ale to spory kawałek od Barlinka.
Gdzie jest fajnie, gdzie polecacie? Wszelkie informacje będą pomocne.

Z góry dzięki za pomoc.

EMKA - 2010-09-20, 14:54
Temat postu: Janowo - Chata biesiadna
Możesz zrobić imprezę nawet na 200 osób. Co do kosztów - musisz się dogadywać samodzielnie.
kitaszewski - 2010-09-20, 16:10
Temat postu: Re: Janowo - Chata biesiadna
EMKA napisał/a:
Możesz zrobić imprezę nawet na 200 osób. Co do kosztów - musisz się dogadywać samodzielnie.

200 osób to nie nazbieram ;)
Chcę zrobić rozeznanie, gdzie w Barlinku teraz chodzi się na wesela, czyje to sale żeby potem rozmawiać jak ceny wyglądają i coś zarezerwować.

Forumowicze proszę o informację, za dwa tyg przyjeżdżam do Barlinka i chciałbym już coś może powoli załatwiać.

monia - 2010-09-21, 10:34

W Hotelu Barlinek byłam 2 razy.Tam jest sala na max 100 osób i też jest lekki ścisk.Szwagierka miała wesele w lipcu ,upały przeszło 30 stopni,klimatyzacja nie działała :/ Brak słów! Jedzenie fakt smaczne,ale porcje mini -było 75 osób i jeśli chodzi o "luz" to było super.Potem miał kuzyn...hehehe klima działa,ale upałow nie było :D ,było 90 osb i lekka masakra na sali,jak i na parkiecie.Czasami chodzę do ich drink baru i obsługa jest naprawdę genialna.
Na taką ilość gości genialna moim zdaniem jest obsługa ,sala (jadalna) oraz taneczna w szkole zawodowej przy ulicy Szosowej(mozna też wynając pokoje)

kitaszewski - 2010-09-21, 15:59

Tam na szosowej sala chyba zarzadza Pan Serweta?! przynajmniej kilka lat temu to miał?!
linek - 2010-09-22, 08:50

Stołówka przy szkole na górce jest wynajmowana przez panią Serwetę, tą samą co ma pensjonat POd Łabędziem. Byłam na stołówce na kilku weselach, było sporo ludzi, ale raczej nie było problemów z miejscami. Trzeba mieć tylko jakiegoś profesjonalnego dekoratora, bo sala jest duża i mało przytulna. Z dodatkowych rzeczy to są szatnie, toalety, a palić można przed stołówką. Można też mieć własne kucharki.
ania800922 - 2010-09-30, 18:47

ja serdecznie polecam Dom Weselny w Krzęcinie;mają sale na około 200 osób,kucharki i pojazdy;naprawdę warto sala jest piękna i w Krzęcinie jest bardzo dużo pięknych misjsc na zdjęcia plenerowe;serdecznie polecam
kitaszewski - 2010-10-01, 16:04

ania800922 napisał/a:
ja serdecznie polecam Dom Weselny w Krzęcinie;mają sale na około 200 osób,kucharki i pojazdy;naprawdę warto sala jest piękna i w Krzęcinie jest bardzo dużo pięknych misjsc na zdjęcia plenerowe;serdecznie polecam

o tym nie slyszalem. Dziekuje ;)